• Taśmy Stark
  • Taśmy pakowe
  • Taśmy pakowe z nadrukiem
  • Folie stretch
  • Etykiety samoprzylepne
Taśmy StarkFolie stretchTaśmy pakoweEtykiety samoprzylepneTaśmy pakowe z nadrukiem

Standardowa taśma z nadrukiem – producent „Goodmark”

„Goodmark” to producent taśmy z nadrukiem z wieloletnim doświadczeniem. Mamy świadomość, że taśma z nadrukiem – poza użytecznością i funkcjonalnością – spełniać może również funkcje reklamowe i marketingowe. Dlatego też wszystkie oferowane przez nas taśmy z nadrukiem staramy się w pełni dostosować do Państwa zindywidualizowanych oczekiwań, przede wszystkim poprzez zadbanie o ich aspekt wizualny.

Jednym z rodzajów wytwarzanych przez nas taśm z nadrukami są taśmy standardowe. Pozwalają one na szybkie i łatwe umieszczenie instrukcji dotyczącej postępowania z przesyłką podczas jej magazynowania, transportowania i doręczania. Każda taśma tego typu jest wykonana z mocnej i wytrzymałej folii BOPP. Charakteryzuje się wysoką początkową siłą klejenia oraz odpornością na niskie i wysokie temperatury. Poprzez zastosowanie kleju kauczukowego taśma jest doskonałe do zaklejania zarówno lekkich, jak i ciężkich kartonów.

TJako funkcjonujący na rynku od wielu lat producent taśmy z nadrukiem wiemy, jak ważna jest dla Państwa jakość. Taśmy z nadrukiem standardowym „Dokumenty w środku” są wykorzystywane do zabezpieczenia przesyłek, szczególnie tych które zawierają ważne dokumenty takie jak umowy, faktury itp. Taśmy pakowe z nadrukiem standardowym „Góra” są wykorzystywane do zabezpieczenia tych przesyłek, które wymagają ochrony zawartości i określenia odpowiedniego położenia.

Taśma pakowa z nadrukiem "Ostrożnie szkło" Taśma z nadrukiem standardowym jest przeznaczona do zabezpieczenia i oznaczenia przesyłek z delikatną zawartością Taśmy pakowe ze standardowym nadrukiem, które informują o promocji, są dostępne w dwóch szerokościach 48 i 25mm. Są przeznaczone dla zabezpieczenia przesyłek oraz oznaczenia konieczności sprawdzenia ich zawartości. Taśmy pakowe z nadrukiem standardowym przeznaczone dla zabezpieczenia przesyłek oraz oznaczenia konieczności sprawdzenia ich zawartości.

Taśma pakowa z nadrukiem "Promocja" Standardowa taśma z nadrukiem producenta „Goodmark” oferuje zatem Państwu wiele możliwości w zakresie dystrybuowania produktów. Każdą naszą taśmę z nadrukiem z przyjemnością dostosujemy do Państwa oczekiwań. Liczy się dla nas nie tylko wysoki stopień funkcjonalności, ale także atrakcyjny wygląd – takie kryteria spełnia również nasza standardowa taśma z nadrukiem.

Taśma pakowa z nadrukiem "Sprawdź zawartość" Producent „Goodmark” to doskonały wybór. Możecie Państwo nam zaufać. Jako profesjonalny, doświadczony producent taśm z nadrukami staramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom . Zależy nam przede wszystkim na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów.
zadzwoń:

warunki sprzedaży:

Ogólne Warunki Handlowe